м. Київ Проспект М. Бажана 17 Офіс 10 

+38 099 450 55 55

м. Київ Проспект М. Бажана 17 Офіс 10 

+38 099 450 55 55

Татуаж Стрілок Київ Ціна

Топ майстри в Lmakeup Studio

У чому популярність процедури татуаж стрілок у Києві? Економія часу на щоденний макіяж!

Чорні, ідеально рівні, супер стійкі – саме про таких мріють тисячі жінок. Пам'ятаєте героїнь європейського ретро кінематографа Лофі Лорен, Бріджіт Бордо, Одрі Хепперн? Саме їхні образи та фірмовий стиль надихнули та популяризували макіяж стрілки. Перманентний макіяж знову приходить на допомогу дівчатам, які не люблять або не вміють фарбуватися. Сувора лінійна графіка візаж очей або димчастий ефект розтушовки - вибір за Вами!:Існують такі техніки виконання:
● Стрілка з розтушовкою● Класична● Міжресничка

Перманентний макіяж стрілки з розтушовкою.

Це новітня технологія, що існує на ринку 3 роки, дуже складна у виконанні, вимагає високої кваліфікації професіонала. Пудрове напилення повік виконується майстром за допомогою апарату мікропігментування шкіри обличчя, вводиться фарбуючий пігмент у верхні шари дерми. Технічно досягається плавний перехід від точної лінії до невидимої розтушовки. Татуаж стрілки з розтушовкою повинен мати непомітний край, досягається ефект градієнта кольору, помітні крапки та нерозтушовані плями зовсім не допустимі.

татуаж стрелок киев
татуаж стрелок киев цена

Класична стрілка

Вона ніколи не вийде із моди, запит на стрілки перманентний макіяж завжди високий. Не треба витрачати час і малювати більше лайнером або підведенням, будь-яка форма залишиться на шкірі кілька років. Ми рекомендуємо не робити їх занадто широкими або довгими, тому що татуаж - це надовго, а смаки жінок мінливі і завтра улюблений образ у стилі Клеопатра просто набридне і доведеться видаляти малюнок.
Любителькам абсолютної природності пропонуємо міжвікове заповнення-темніння пігментом зони зростання вій. Ефект густих вій та виразних очей забезпечений.
А чи будуть чорні стрілки? Питання яке хвилює всіх клієнток. Ми гарантуємо, що ваші стрілки будуть густо насичені пігментом кольору воронього крила. Роки проб, десятки брендів фарб випробувано, вибрали найкраще та пропонуємо своїм клієнтам. Наш чорний колір – найчорніший.

Татуаж стрілок на очах ціна в Києві

Ціна залежить від складності та обсягу роботи. Зверніть увагу, зона очей найделікатніша і найскладніша для роботи, будьте пильні при виборі майстра, адже невдала робота видаляється неодимовим лазером місяцями і коштує недешево.Введіть запит "татуаж стрілок лівий берег" і ви обов'язково знайдете салон Lmakeup Studio

 • icon

  Стрілки

  Стрілка класичнаСтрілка з розтушовкоюДекоративні стрілки

  ₴4000

  Топ майстер

 • icon

  Міжвікова

  Міжвікова стрілкаВерхня / нижня

  ₴3000

  Топ майстер

татуаж стрелок цена киев

Пудрові брови

Альтернатива декоратинійу косметиці. Візажист підбирає індивідуально форму та колір. Тепер про макіяж брів можна забути надовго.


Тривалість: 120 minВартість: 4000 UAH

татуаж глаз стрелки цена

Волосковий метод

Ювелірна техніка малювання волосків, навіть там, де їх немає від природи. Варіант для тих клієнтів, у кого є порожнечі, шрами у зоні брів, виражена асиметрія або просто хочеться додати густоти своїм бровам.

Тривалість: 120 minВартість: 5000 UAH

татуаж стрелок на глазах цена

Корекція брів

Якщо в тебе вже є старий татуаж, але ти їм незадоволена, ми займаємося виправленням та видаленням невдалих робіт. Який саме метод визначить майстер особистої консультації.

Тривалість: 120 minВартість: 2500 UAH

татуаж стрелки киев

Мікроблейдінг

Ручна техніка промальовування волосків. Ідеально підходить клієнтам із нормальною шкірою обличчя для максимально натурального ефекту.

Тривалість: 120 minВартість: 4000 UAH

татуаж стрелки на глазах цена

Татуаж брів

Татуаж або перманентний макіяж брів - метод мікропігментації шкіри. Як варіант для тих клієнтів, хто має порожнечі, шрами в зоні брів, виражена асиметрія або просто хочеться додати густоти своїм бровам.

Тривалість: 120 minВартість: 4000 UAH

татуаж стрелки киев цена

Перманентний макіяж брів

Альтернатива декоратинійу косметиці. Візажист підбирає індивідуально форму та колір. Тепер про макіяж брів можна забути надовго.

Тривалість: 30 minВартість: 4000 UAH

Запис на процедуру Online