м. Київ Проспект М. Бажана 17 Офіс 10 

+38 099 450 55 55

м. Київ Проспект М. Бажана 17 Офіс 10 

+38 099 450 55 55

Татуаж Губ Київ Ціна

Lmakeup Studio

Гарний колір без помади


Кожна дівчина мріє про стійку помаду, що триматиметься на шкірі 24/7. Не потрібно постійно заглядати у дзеркало і перевіряти, чи не розмазалася помада? На щастя, сучасна косметологія не стоїть на місці.
Татуаж губ (перманентний макіяж) втілить запит на стійкий макіяж. Яскраві соковиті або ніжні натуральні губки радуватимуть вас кілька років. Можно обрати будь-який відтінок, палітра пігментів для губ багата і ідеальний відтінок підбирається з урахуванням жіночого кольоротипу. Наприклад, блондинці з русявим холодним підтоном волосся і фарфоровою шкірою обличчя підійдуть пастельні відтінки кольору пиляної троянди або неяскравий персик. На консультації, майстер Lmakeup Studio продемонструє колір, покаже як виглядатиме результат.
Шукайте де зробити татуаж губ? Київ, Проспект Миколи Бажана 17 - студія перманентного макіяжу Паніткіної Лілії гарантує високу якість та професійний підхід до процедури.

Татуаж губ ціна, від чого залежить?

  Кваліфікація майстра - досвід та майстерність у сфері перманентний макіяж дуже важливі;
  Обрана техніка - контур із розтушовкою, ціна буде меншою, ніж акварельні губи;
  Ім'я салону та рекомендації. Перманентний макіяж – відгуки клієнтів це найкраща реклама;

Чому саме у нашій студії необхідно зробити татуаж губ:

  Майстри Lmakeup Studio візажисти;
  Досвід роботи від 3-х років;
  Всі найкращі пігменти у нас;
  Відповідальний підхід до стерильності;
  Приємна атмосфера та смачна кава;

Скільки коштує татуаж губ? Київ - ціна починається від 1000 грн., але ми б не рекомендували ризикувати своєю особою і робити таку делікатну процедуру у майстра новачка. Робота в цій зоні - найскладніша процедура мікропігментації, а неправильно підібраний або неправильно введений у шкіру пігмент може дати плачевні результати у вигляді фіолетового обведення або шрамів. Зекономивши один раз, жінки місяцями ходять до нас на процедуру лазерного видалення татуажу і позбавляються неякісної роботи. Недосвідчений майстер погано відчуває глибину введення голки, що призводить до "засадженості пігменту" або разом із скоринкою йде і весь колір імплантований надто поверхово - в епідерміс.Не варто довго міркувати. Вводьте запит “татуаж губ лівий берег” та запишіться на процедуру вже сьогодні та живіть яскраво щодня.

татуаж губ контур
татуаж губ киев

Перманентний макіяж брів

Альтернатива декоративній косметиці. Візажист підбирає індивідуально форму та колір. Тепер про макіяж брів можна забути надовго.

Тривалість: 120 minВартість: 4000 UAH

татуаж губ киев цена

Пудрові брови

Сучасна техніка натурального перманентного макіяжу, ефект фарбованих тінями брів.

Тривалість: 120 minВартість: 4000 UAH

татуаж губ цена киев

Татуаж брів

Татуаж або перманентний макіяж брів - метод мікропігментації шкіри. Як варіант для тих клієнтів, хто має порожнечі, шрами в зоні брів, виражена асиметрія або просто хочеться додати густоти своїм бровам.

Тривалість: 120 minВартість: 4000 UAH

татуаж губ киев

Мікроблейдінг

Ручна техніка промальовування волосків. Ідеально підходить клієнтам із нормальною шкірою обличчя для максимально натурального ефекту.

Тривалість: 120 minВартість: 4000 UAH

татуаж губ киев

Міжвійова стрілка

Міжвійова стрілочка, класичний варіант чи стрілка із розтушовкою? Не знаєш, що тобі підійде краще? Ми малюємо варіанти ескізу на консультації, а ти вибираєш.

Тривалість: 120 minВартість: 3000 UAH

удаление тату киев

Корекція брів

Якщо в тебе вже є старий татуаж, але ти їм незадоволена, ми займаємося виправленням та видаленням невдалих робіт. Який саме метод визначить майстер особистої консультації.

Тривалість: 30 minВартість: 2500 UAH

Запис на процедуру Online