м. Київ Проспект М. Бажана 17 Офіс 10 

+38 099 450 55 55

м. Київ Проспект М. Бажана 17 Офіс 10 

+38 099 450 55 55

Татуаж Повік Київ Ціна

Топ мастера в Lmakeup Studio

Татуаж повік: 5 жахливих помилок майстра татуажу.

Отже, Ви зважилися на процедуру татуаж повік. Київ пропонує багато студій краси, салонів, кабінетів приватних майстрів, майстрів вдома. Кому можна довірити своє обличчя, а від кого швидше тікати?
Найпростіший спосіб прочитати про татуаж вік Київ відгуки, подивитися портфоліо робіт, особливо звернути увагу на результати, що зажили. При цьому все одно залишаються питання, як клієнту самому, за виставленими в інтернеті фотографіями та відгуками оцінити рівень майстерності спеціаліста, відрізнити дійсно висококласного кваліфікованого професіонала від невміхи?

Допоможуть наші поради, які табу є у роботі з очима у техніці татуажу.

1. Неправильно підібрана форма.Візажні знання повинні лежати в основі професії татуажу. Правила гармонійного макіяжу очей дотримуються і в татуажі. Наприклад, нависла верхня повіка не підходить для широкої класичної стрілки, навпаки, ще сильніше підкреслить недолік.
2. Занадто травматична робота.Дуже опухла повіка після процедури, наявність синців говорять про те, що шкіру "переробили". Результатом стане синюватий відтінок фарби після загоєння, нерівномірне покриття та поганий залишок пігменту в цілому.
3. Надто поверхнева робота. Поширена помилка новачків, при близькому розгляді видно прогалини в промальовуванні, гояться плямами, залишок мінімальний. Правильна глибина введення пігменту – верхній шар дерми. При введенні в епідерміс фарба не залишиться, відлущитися разом із скоринкою.
4. Опік слизової ока.Правило роботи з кремом анестетиком – він не повинен потрапляти на слизову оболонку ока. Якщо майстер цього не знає чи залишив клієнта без нагляду та крем потік усередину, опік можливий. Особливо це стосується китайських не сертифікованих препаратів, склад яких невідомий і концентрація речовин, що діють, змінюється від партії до партії.5.Порушення правил колористики у роботі з кольоровими пігментами.Коричнева міжресничка, кольорова стрілка виглядатиме гармонійно, за умови дотримання правил візажу. Судинні повіки виглядатимуть ще запаленими, використовуючи теплі коричневі відтінки в області очей.

Татуаж повік: ціна в Києві

Окремо хочеться згадати використання фоторедакторів та різноманітних фільтрів під час зйомки, що робить фото нереалістичним, надто ідеальним. Рекомендуємо звертати увагу на відео огляди без застосування зайвої обробки.Обґрунтоване питання виникає у споживачів, якщо так непросто зробити класну роботу в зоні очей, то скільки має коштувати татуаж повік. Ціна у Києві пропонує прайс від 800 до 5000 грн. Ціни на послуги L.makeup Studio більш детально можна переглянути у прайсіВводіть запит “татуаж повік лівий берег” та приходьте до салону L.makeup Studio

татуаж век тени

Пудрові брови

Альтернатива декоративній косметиці. Візажист підбирає індивідуально форму та колір. Тепер про макіяж брів можна забути надовго.


Тривалість: 120 minВартість: 4000 UAH

татуаж век киев

Волосковий метод

Ювелірна техніка малювання волосків, навіть там, де їх немає від природи. Варіант для тих клієнтів, у кого є порожнечі, шрами у зоні брів, виражена асиметрія або просто хочеться додати густоти своїм бровам.

Тривалість: 120 minВартість: 5000 UAH

татуаж век киев цена

Корекція брів

Якщо в тебе вже є старий татуаж, але ти їм незадоволена, ми займаємося виправленням та видаленням невдалих робіт. Який саме метод визначить майстер особистої консультації.

Тривалість: 120 minВартість: 2500 UAH

татуаж век цена киев

Миікроблейдінг

Ручная техника прорисовки волосков. Идеально подходит клиентам с нормальной кожей лица для максимально натурального эффекта

Тривалість: 120 minВартість: 4000 UAH

татуаж век цена

Татуаж брів

Татуаж или перманентный макияж бровей - метод микропигментаци кожи. Как вариант для тех клиентов, у кого есть пустоты, шрамы в зоне бровей, выраженная асимметрия или просто хочется добавить густоты своим бровям.

Тривалість: 120 minВартість: 4000 UAH

сделать татуаж век в киеве

Перманентний макіяж брів

Альтернатива декоративной косметике. Визажист подбирает индивидуально форму и цвет. Теперь о макияже бровей можно забыть надолго.

Тривалість: 30 minВартість: 4000 UAH

Запис на процедуру Online