м. Київ Проспект М. Бажана 17 Офіс 10 

+38 099 450 55 55

м. Київ Проспект М. Бажана 17 Офіс 10 

+38 099 450 55 55

Акварельний татуаж губ

Lmakeup Studio

Акварельний татуаж губ, Київ пропонує новинки б'юті ринку. Все про процедуру!

Вирішивши зробити перманентний макіяж губ, дівчата дізнаються про різноманітність технік. Робота у сфері краси передбачає здатність майстра передбачити, чого хоче клієнт. Щоб задовольнити запит, треба розуміти, якого ефекту хочеться досягти, яку проблему необхідно вирішити, чого очікує жінка від процедури.Хтось звертається за послугою татуаж губ з метою зробити їх більш виразними та яскравими, інші – виправити асиметричність форми або приховати шрами. 

Татуаж губ акварель техніка, чи підійде Вам? Давайте розберемося в особливостях процедури!

Назва техніки "акварельні губи" йде витоками до техніки роботи акварельними фарбами у художньому мистецтві. Цей спосіб нанесення малюнка передбачає розведення пігменту з водою, фарба лягає легким шаром, переходи м'які та повітряні. Тут немає яскравих плям або щільного нанесення, все дуже ніжно, відтінки плавно перетікають з одного до іншого.Також акварельна техніка татуажу губ створює ефект напівпрозорого нанесення пігменту, м'якого безконтурного тонування.У технічному плані внесення пігменту в шкіру виконується як пудрове напилення губ, шар за шаром майстер вносить пікселі барвника.Кольори використовують у основному натуральні, нюдові.Фактично ця техніка насичує кольором, особливо актуальна для клієнток після 30 років, коли природні фарби починають тьмяніти і хочеться повернути дівочу яскравість.

акварельный татуаж губ

У деяких жінок губи від природи слабо пігментовані, досить тьмяні або з холодним синюватим відтінком. Ця проблема також легко виправляється у цій техніці. Майстер підбирає тепліший відтінок пігменту, який нейтралізує холодний тон шкіри. Не бійтеся, якщо відтінок здасться Вам надто яскравим кораловий, так і має бути відповідно до фізики кольору та основ колористики. Але хочемо помітити, що молоді дівчата також часто вибирають техніку «акварельні губи», просто бажаючи трохи змінити природний відтінок шкіри. Пильна троянда чи карамель – ось фаворити молодих красунь. Пояснюючи клієнтам, як виглядатиме їхній перманентний макіяж після загоєння, ми наводимо приклад тинту для губ або напівпрозорого блиску. Небагато відтінку, без кардинальних змін за формою.

перманентный макияж губ акварельная техника

Чого не варто очікувати від послуги акварельна техніка перманентний макіяж губ?

  Істотного збільшення об'єму;
  Глобальної зміни форми (більше 1-2 мм);
  Постійне пігментування;

Особливо хочемо зауважити, що перманентний макіяж не стане виходом для тих, хто хоче суттєво збільшити обсяг. Сучасні ін'єкційні методики пропонують багатий вибір препаратів і технік зі зміни об'єму, а татуаж не вирішує це завдання, навпаки, виглядатиме некрасиво і брудно на обличчі, як помада, що розпливлася навколо контуру.

Чи боляче робити татуаж губ акварельна техніка?

Відомо, що ця зона - найчутливіша на обличчі, але хочемо вас запевнити, що процедура безболісна, тому що сучасні голки виконані з якісної медичної сталі, дуже тонкі та пластичні, тому мінімально травмують шкіру під час введення пігменту в дерму. Анестезія, яку використовують майстри Lmakeup Studio, чудово забезпечує комфорт та безболісність процедури, а якість продукції підтверджується відповідними сертифікатами України. Під час процедури використовується 2-ступінчасте знеболювання: анестезуючий крем за 20 хв. до сеансу (поверхня закривається плівкою, для створення «парникового ефекту», для кращого проникнення діючих речовин у шкіру) та гель під час татуювання.Бажаєте зробити татуаж губ в акварельній техніці? Київ, Проспект Миколи Бажана 17 офіс 10, чекаємо на процедуру чи особисту консультацію.

татуаж губ акварельная техника

Акварельний татуаж губ Ціна

 • icon

  Акварельна техніка


  ₴4000 /

  За процедуру

Додаткові послуги з перманентного макіяжу

акварельные губы киев

Перманентний макіяж брів

Альтернатива декоративній косметиці. Візажист підбирає індивідуально форму та колір. Тепер про макіяж брів можна забути надовго.

Тривалість: 120 minВартість: 4000 UAH

акварельные губы киев цена

Пудрові брови

Сучасна техніка натурального перманентного макіяжу, ефект фарбованих тінями брів.

Тривалість: 120 minВартість: 4000 UAH

татуаж губ акварельная техника цена

Татуаж брів

Татуаж або перманентний макіяж брів - метод мікропігментації шкіри. Як варіант для тих клієнтів, хто має порожнечі, шрами в зоні брів, виражена асиметрія або просто хочеться додати густоти своїм бровам.

Тривалість: 120 minВартість: 4000 UAH

татуаж губ акварельная техника киев

Мікроблейдинг

Ручна техніка промальовування волосків. Ідеально підходить клієнтам із нормальною шкірою обличчя для максимально натурального ефекту.

Тривалість: 120 minВартість: 4000 UAH

акварельный татуаж губ левый берег

Міжвійова стрілка

Міжвійова стрілочка, класичний варіант чи стрілка із розтушовкою? Не знаєш, що тобі підійде краще? Ми малюємо варіанти ескізу на консультації, а ти обираєш.

Тривалість: 120 minВартість: 3000 UAH

акварельный татуаж губ

Корекція брів

Якщо в тебе вже є старий татуаж, але ти їм незадоволена, ми займаємося виправленням та видаленням невдалих робіт. Який саме метод визначить майстер особистої консультації.

Тривалість: 30 minВартість: 2500 UAH

Запис на процедуру Online