м. Київ Проспект М. Бажана 17 Офіс 10 

+38 099 450 55 55

м. Київ Проспект М. Бажана 17 Офіс 10 

+38 099 450 55 55

Корекція Татуажу Київ

Lmakeup Studio

Корекція татуажу брів у Києві: топ майстер завжди допоможе.

Процедура оформлення брів відбувається у декілька етапів. Перший етап - основна процедура, на ній відбувається підбір форми, внесення фарби під шкіру. Фахівець, спираючись на свій досвід та особливості шкіри підбирає техніки, апарат, тип голки і безпосередньо виконує процедуру, потім починається процес загоєння. Який саме залишок фарби буде після загоєння та чи гарно пігмент прижився у шкірі ми побачимо через місяць, саме стільки потрібно часу на стабілізацію пігменту. І справа не в тому, що Вам попався "поганий майстер". У одної клієнтки залишок буде 95% , а у іншої 30%. Шкіра кожної людини по-різному реагує на введення пігменту, оскільки імунна система виводить частину введеної фарби, це особливості роботи нашого організму - видалити чужерідну сполуку. Для досягнення бажаного ефекту проводиться корекція татуажу брів.

Які ще фактори впливають на необхідність корекції брів:

    Тип шкіри. Власницям жирної шкіри можливо знадобиться кілька сеансів, так як обмінні процеси у них вищі і залишок пігменту після загоєння менш інтенсивний;
    Ігнорування правил догляду. Випадкове пошкодження кірочки чревате тим, що колір у цій галузі буде світлішим, у результаті неминуча корекція;

Послуга спрямована на рівномірне розподілення тону по всьому контуру. До речі, від чіткості контурів та окремих волосків залежить те, наскільки натурально виглядатимуть брови.

Як часто проводиться корекція татуажу брів у Києві?

Корекція брів - це завершальна стадія перманенту. Навіть найграмотніший і найдосвідченіший фахівець не зробить з першого разу Ваші брови такими, якими Ви хотіли б їх бачити. У процесі загоєння стане зрозуміло, як епідерміс реагує на пігмент. Для заповнення прогалин, усунення дрібних дефектів, досягнення бажаного тону проводиться подальша корекція. Вона здійснюється через 1,5-3 місяці після нанесення татуажу. Одним сеансом підтримання брів у належному вигляді не обмежиться. Другий етап вам доведеться пройти через 1,5-2 роки, адже забарвлення поступово почне тьмяніти. Не пропустіть момент, коли брови почнуть світлішати: несвоєчасне звернення до фахівця спричинить необхідність нанесення нового перманентного мейк-апу. Деякі відвідувачі під корекцією помилково мають на увазі виправлення старого татужа. Корекція брів залежить від кваліфікації майстра. У нашій студії вартість послуги корекції становить 50% від вартості перманентного макіяжу. Якщо ж ідеться про оновлення або рефреш який проводиться через рік після процедури (додавання інтенсивності, насиченості, яскравості), то це становитиме 80% від ціни основної процедури.У нашому салоні суворо дотримуються санітарних норм. Обладнання, за допомогою якого майстри здійснюють маніпуляції, сертифіковане, перевірене, протестоване. В наявності одноразові витратні матеріали. Телефонуйте, записуйтеся на прийом до косметолога, уточнюйте питання, які вас цікавлять.

коррекция бровей киев левый берег

Пудрові брови

Альтернатива декоративній косметиці. Візажист підбирає індивідуально форму та колір. Тепер про макіяж брів можна забути надовго.


Тривалість: 120 minВартість: 4000 UAH

коррекция татуажа бровей киев

Волосковий метод

Ювелірна техніка малювання волосків, навіть там, де їх немає від природи. Варіант для тих клієнтів, у кого є порожнечі, шрами у зоні брів, виражена асиметрія або просто хочеться додати густоти своїм бровам.


Тривалість: 120 minВартість: 5000 UAH

коррекция бровей цена киев

Татуаж брів

Татуаж або перманентний макіяж брів - метод мікропігментації шкіри. Як варіант для тих клієнтів, хто має порожнечі, шрами в зоні брів, виражена асиметрія або просто хочеться додати густоти своїм бровам.

Тривалість: 120 minВартість: 4000 UAH

коррекция бровей цена

Мікроблейдінг

Ручна техніка промальовування волосків. Ідеально підходить клієнтам із нормальною шкірою обличчя для максимально натурального ефекту.

Тривалість: 120 minВартість: 4000 UAH

коррекция бровей цена

Міжвійова стрілка

Міжвійова стрілочка, класичний варіант чи стрілка із розтушовкою? Не знаєш, що тобі підійде краще? Ми малюємо варіанти ескізу на консультації, а ти вибираєш.

Тривалість: 120 minВартість: 3000 UAH

коррекция бровей киев цена

Перманентний макіяж брів

Альтернатива декоративній косметиці. Візажист підбирає індивідуально форму та колір. Тепер про макіяж брів можна забути надовго.

Тривалість: 30 minВартість: 4000 UAH

Запис на процедуру