м. Київ Проспект М. Бажана 17 Офіс 10 

+38 099 450 55 55

м. Київ Проспект М. Бажана 17 Офіс 10 

+38 099 450 55 55

Татуаж Очей Київ

Топ майстри в Lmakeup Studio

Кожна дівчина мріє про ідеально рівні, красиві та стійкі стрілки. Навіть класичні героїні кінематографа, такі як Софі Лорен або Бріджід Бордо надихали жінок усього світу своїм чином. Але не кожна дівчина хоче регулярно фарбувати очі та наносити макіяж сама. Якщо потрібний професійний татуаж очей, Київ може вам запропонувати кращих майстрів. Можна вибрати строгу лінійну графіку візаж або навпаки димчастий ефект розтушовки. Варіантів багато. Кожна дівчина робить свій вибір. Вибираючи перманентний макіяж очей, ціна може бути від 1500 грн. і вище. Але результат того точно вартий.Існує кілька основних технік виконання татуажу:
● Класична схема.● Стрілки з розтушовкою.● Міжресничка.
При цьому кожен з варіантів має свої сильні і слабкі сторони. Багато що залежить від образу та стилю жінки. Вибираючи татуаж очей ціна також залежатиме від техніки виконання.

Перманентний макіяж з розтушовкою

Ця технологія на ринку косметичних послуг близько 3-х років. Але навіть за цей час техніка знайшла безліч шанувальниць. Важливо враховувати, що така техніка є досить складною і вимагає роботи професійного майстра.Мікропигментування шкіри здійснюється шаровим нанесенням пігменту в дерму. За допомогою спеціального обладнання фарбується шкіра у необхідних ділянках.Технічно виконується плавний та акуратний перехід від чітких ліній до розтушовування. Ці переходи складно виконувати, тому потрібна наявність серйозного досвіду у майстра. Якщо вибирати татуаж очей з розтушовкою ціна буде вищою, ніж при використанні інших технік.На татуаж очей ціна в Києві може досягати 5000 грн за верхню та нижню повіку. Але якщо віддавати перевагу такому варіанту можна бути впевненим у тому, що результат буде просто вражаючим і про макіяж очей можна забути зовсім, залишитися тільки вії підфарбувати.

Класична стрілка

Класичний варіант татуажу очей завжди буде модним. При цьому не потрібно виводити складні форми та візерунки. Результат може зберігатися протягом кількох років. Фахівці рекомендують не робити стрілки надто широкими або навпаки вузькими. Мода постійно змінюється, а результат довго тримається. Тому краще не ризикувати, а віддавати перевагу більш класичним варіантам виконання.Всім аматоркам природної краси підійде міжресничне наповнення. За рахунок цього затемнюються спеціальним пігментом місця зростання вій. Це дозволить створити ефект виразних очей та густих вій.

Ціна на татуаж стрілок у Києві

Ціна татуажу залежить від виду послуги:
● Стрілка класична – 2500 грн.● Стрілка з розтушовкою – 2500 грн.● Кольорові декоративні стрілки – 2500 грн.● Міжреснична стрілка – 1500 грн.Необхідно враховувати обсяг та складність роботи. Область навколо очей дуже ніжна і має високу чутливість. Тому складно виконувати маніпуляції у такій зоні. Але все це компенсується досвідом та професіоналізмом майстра.

татуаж глаз цена

Пудрові брови


Альтернатива декоративній косметиці. Візажист підбирає індивідуально форму та колір. Тепер про макіяж брів можна забути надовго.

Тривалість: 120 minВартість: 4000 UAH

татуаж глаз киев

Волосковий метод 

Ювелірна техніка малювання волосків, навіть там, де їх немає від природи. Варіант для тих клієнтів, у кого є порожнечі, шрами у зоні брів, виражена асиметрія або просто хочеться додати густоти своїм бровам.

Тривалість: 120 minВартість: 5000 UAH

татуаж глаз с растушевкой цена

Корекція брів

Якщо в тебе вже є старий татуаж, але ти їм незадоволена, ми займаємося виправленням та видаленням невдалих робіт. Який саме метод визначить майстер особистої консультації.

Тривалість: 120 minВартість: 2500 UAH

татуаж глаз цена киев

Мікроблейдінг

Ручна техніка промальовування волосків. Ідеально підходить клієнтам із нормальною шкірою обличчя для максимально натурального ефекту.

Тривалість: 120 minВартість: 4000 UAH

татуаж век цена

Татуаж брів

Татуаж або перманентний макіяж брів - метод мікропігментації шкіри. Як варіант для тих клієнтів, хто має порожнечі, шрами в зоні брів, виражена асиметрія або просто хочеться додати густоти своїм бровам.

Тривалість: 120 minВартість: 4000 UAH

перманентный макияж глаз цена

Перманентний макіяж брів

Альтернатива декоративній косметиці. Візажист підбирає індивідуально форму та колір. Тепер про макіяж брів можна забути надовго.

Тривалість: 30 minВартість: 4000 UAH

Запис на процедуру Online