м. Київ Проспект М. Бажана 17 Офіс 10 

+38 099 450 55 55

м. Київ Проспект М. Бажана 17 Офіс 10 

+38 099 450 55 55

Курси Макіяжу Для Себе Київ

Lmakeup Studio

Кожна дівчина хоче бути гарною. Для цього потрібно вибирати відповідні косметичні засоби, правильно наносити макіяж. В Інтернеті є багато інформації про макіяж, але буває проблематично вибрати найважливіше. Записуйтесь на курси макіяжу для себе, щоб отримати максимум корисної інформації. Курс веде Паніткіна Лілія – чемпіон України з макіяжу.

курсы макияж для себя

Важные особенности

У курсі макіяжу "Для себе" беруть участь міні-групи, що складаються максимум із 4 осіб. Передбачено 4 заняття з 2,5 години. Вартість цього курсу складає 2800 гривень. У вартість включено всі необхідні матеріали (косметичні засоби), інструменти. Під час курсу ви оціните переваги косметики таких брендів:
● MAC;
● ATELIER-A;
● MAKE UP FOREVER.

Пропонуємо вам уроки макіяжу для себе за доступною ціною. Після проходження курсу з викладачем Лілією Паніткіною ви будете чудово розбиратися в кистях та текстурах косметики, зможете самостійно зібрати ідеальну косметичку. Ви зможете правильно оформляти та фарбувати брови, наносити 3 види макіяжу (денний, smoky eyes, стрілки + яскраві губи), підкреслювати природну красу за допомогою тіней та рум'ян. Після занять ви отримуєте чудові фото з ідеальним макіяжем.

Уроки №1 и №2

курсы макияжа для себя

Складається програма курсу макіяжу для себе із 4-х уроків. До уроку №1 входить теорія, а також починаються огляди за текстурами макіяжу. Перший урок доповнено:

● тим, як правильно вибирати необхідні пензлі для макіяжу;
● інформацією про колористику в макіяжі;
● принципами світло-тіньової корекції або тонального моделювання;
● інформацією про роботу з ділянками під очима;
● практичними заняттями з тонування особи, роботи з хайлайтерами.

На першому занятті ви навчитеся технікою популярного нюдового макіяжу. Не обходяться індивідуальні курси макіяж для себе без теорії та практики. Після уроку №2 ви зможете наносити денний мейк, працювати з бровами (правильно оформляти лінії, виконувати корекцію). Викладач розповість усе про класичний макіяж, продемонструє роботу на моделі.

Урок №3

курсы макияжа для себя киев

Цей урок присвячений вечірньому мейку та smoky eyes. У заняття входить теорія роботи зі світло-тіньовими переходами, правильною розтушовкою тіней. Ви навчитеся підбирати для себе найкращий варіант smoky eyes, проробляти каял очі.

Навчання макіяжу собі передбачає як теорію, а й практику. Після 3 уроку ви зможете акцентувати увагу на очах, створювати ефект підведення.

Урок №4

Останнє заняття курсу присвячується стрілкам, яскравим губам. Ви навчитеся малювати ідеальні стрілки, розтушовувати оксамитові стрілочки, створювати графічні губи. Викладач продемонструє макіяж.

Доповненням цього уроку стане ревізія наявних кистей, косметичних засобів. Ви навчитеся збирати свою ідеальну косметичку, купувати пензлики must have.

Тому вводячи запит “курси макіяжу для себе Київ” та обравши викладачем Лілію Паніткіну, ви отримаєте відмінну теоретичну базу та професійні практичні навички.

Запис на процедуру Online