м. Київ Проспект М. Бажана 17 Офіс 10 

+38 099 450 55 55

м. Київ Проспект М. Бажана 17 Офіс 10 

+38 099 450 55 55

Лазерне Видалення Татуажу Київ

Lmakeup Studio

Як зробити лазерне видалення татуажу?

Результат татуажу не завжди приємно вражає. Найбільш поширена проблема, з якою стикаються клієнти салонів краси – зміна відтінку через тривалий час. Наприклад, він може стати менш насиченим. Невмілі майстри часто неправильно підбирають форму, виводять нечіткі та криві лінії. Щоб виправити наслідки роботи непрофесіонала, знадобиться чимало часу, проте фахівці нашої студії можуть зробити лазерне видалення татуажу безпечним та безболісним.

Видалення татуажу лазером, Київ: особливості проведення процедури

Татуаж – це нанесення фарби на певну ділянку шкіри. Видалити введений пігмент можна лише механічним шляхом. Видалення татуажу лазером – найефективніший спосіб.Алгоритм виглядає так:● Лазерний апарат променем проникає під шар епідермісу в дерму.● Процес супроводжується розпадом фарби в тканинах на маленькі частинки, що виходять назовні через лімфу.● Забарвлення нівелюється за шаром, тому сеансів буде кілька. Залежно від масштабу «проблеми» та швидкості загоєння шкіри видалення проводиться 1 раз на 1-2 місяці.У нашій студії робота виконується на спеціалізованому обладнанні ND YAG Q-switch, тому не турбуйтесь про безпеку сеансів.

Коли НЕ МОЖНА робити видалення татуажу лазером?

Як і будь-яка косметологічна процедура, пов'язана з втручанням в організм, лазерне видалення татуажу показано не всім. Якщо Ви знаходитесь в групі ризику, проконсультуйтеся попередньо з фахівцем:

  При вагітності та в період лактації;
  На шкіру після засмаги;
  Якщо був глибокий пілінг менше двох тижнів тому;
  При надчутливості до ультрафіолету;
  Цукровий діабет, хронічні хвороби, запалення, інфекції;
  Онкологічні хвороби;

Згадайте, чи була алергічна реакція при нанесенні татуажу. Якщо так, то виведення може спровокувати її повторення.

лазерное удаление татуажа киев

Лазерне видалення татуажу: Київ, лівий берег

Чому варто звернутись до нас? Фахівці, які працюють у студії, є експертами в галузі краси та здоров'я. Не бійтеся довірити їм власне перетворення. Вартість процедури залежить від обсягу передбачуваної роботи, зони татуажу, густини нанесення пігменту. Процедура проходить у кілька етапів, тому потрібно неодноразове відвідування кабінету косметолога, а до виведення татуажу пройде кілька місяців. Ми робимо свою роботу якісно, ​​гарантуючи клієнтам безпеку та комфорт під час процедур. Від Вас знадобиться лише терпіння і довіра до фахівця.
Телефонуйте, консультуйтеся, записуйтесь на прийом онлайн. З актуальними цінами можна ознайомитися на нашому сайті у відповідному розділі, а також дізнатися всю інформацію, що цікавить.

удаление татуажа лазером киев

Видалення татуажу ремувером

Якщо ти вже маєш старий татуаж, але ти їм незадоволена, ми займаємося виправленням та видаленням невдалих робіт ремувером. Який саме метод визначить майстер особистої консультації.

Тривалість: 30 minВартість: 1000-1500 UAH

удаление татуажа лазером

Видалення татуювань

Безболісне видалення старих татуювань за новою методикою неодимовим лазером. Пройди індивідуальну консультацію у спеціаліста або тест для визначення кількості сеансів.

Тривалість: 30 minВартість: 1500-2000 UAH

лазерное удаление татуажа бровей киев

Видалення татуажу брів

Якщо ти вже маєш старий татуаж, але ти їм незадоволена, ми займаємося виправленням та видаленням невдалих робіт лазером. Який саме метод визначить майстер особистої консультації.

Тривалість: 30 minВартість: одна 1000 UAH

Запис на процедуру Online