м. Київ Проспект М. Бажана 17 Офіс 10 

+38 099 450 55 55

м. Київ Проспект М. Бажана 17 Офіс 10 

+38 099 450 55 55

Видалення Татуажу Ремувером Київ Ціна

Lmakeup Studio

Видалення татуажу ремувером Київ Lmakeup Studio

Нанесення перманентного макіяжу та його корекція - делікатна процедура, саме тому вибираючи спеціаліста, переконайтеся в його кваліфікації, оскільки косметологічні маніпуляції на обличчі складно приховати за їх невдалого результату. Сертифікований спеціаліст, при дотриманні необхідних правил, зможе допомогти виправити недоліки попередньої роботи, і не допустити появу шрамів і хімічних опіків. Видалення татуажу ремувером, це апаратний хімічний спосіб, з використанням спеціальних хімічних засобів, і на відміну від лазера, такий препарат не розбиває пігмент за принципом термоліполізу, а хімічно впливає на барвники сприяючи виведенню їх зі шкіри. Сам ремувер є суспензією у складі якого включені солі та кислоти. Препарат вводиться під шкіру спеціальним апаратом для татуажу та починає хімічно впливати на пігмент, не дає побічних ефектів для дерми, що робить процедуру безпечною. Кількість сеансів розраховується індивідуально під кожного клієнта майстром в оцінці стану шкіри, відтінку пігменту та інших чинників.

Довіряйте професіоналам

Багаторічний досвід роботи показує, що передумови для звернення до нашої студії на видалення татуажу ремувером можуть бути різними. Найчастіше це пов'язано з тимчасовим фактором, коли малюнок може вицвітати або змінювати форму, рідше це невдала робота інших майстрів, асиметрія при нанесенні пігменту, помилки при виборі кольору і непереносимість пігменту, що викликає алергічну реакцію. Якість нанесення перманентного макіяжу, його колір та глибина нанесення впливають на кількість необхідних процедур. В цілому, практика показує, що необхідно від одного до трьох сеансів видалення татуажу ремувером. Київ серед міст України де досить часто проходять профільні івенти та семінари присвячені тематиці перманентного макіяжу. Наші фахівці постійно беруть участь у таких заходах та діляться своїм досвідом.Тому ми рекомендуємо починати видалення з лазера, тому що на перших процедурах пігменту ще багато, тому на цій стадії лазерний промінь буде ефективнішим. Через кілька процедур слід застосувати видалення татуажу ремувером.Що це дасть:● Ремувером можна видалити кольори, з якими лазер погано справляється (білий і всі його відтінки, зелений)● Потрапити на потрібну глибину механічним шляхом та добитися руйнування зв'язків пігменту● Пігмент, що видаляється, підтягується вище до поверхні шкіри (фізичний процес осмосу), що на наступних сеансах дозволить видалити його ефективніше● Розгладжується рубцева тканина, отримана при нанесенні старого татуажу або мікроблейдингу (ефект підшкірної індукції колагену)

Ми не рекомендуємо проводити процедуру при:

    Висипання в області татуажу;
    Інфекційних захворюваннях;
    Патологічних захворювань, що впливають на процес загоєння;
    Алергії на препарати;
    Проблеми з імунною системою;

У будь-якому разі фахівець перед маніпуляцією з'ясовує протипоказання та дає свої рекомендації щодо подальших дій, а після, дасть рекомендації як правильно виконувати догляд, щоб процес загоєння проходив безболісно. У середньому для цього потрібно від 3 до 6 місяців

Видалення татуажу ремувером Київ — ціна в Lmakeup Studio

У нашій студії ми індивідуально підходимо до оцінки вартості робіт, яку спеціаліст вам озвучить на безкоштовній консультації. Ціна залежить від складності робіт та необхідності відвідувати майстра кілька разів. Ми використовуємо тільки препарати найкращих світових виробників і використовуємо високоефективні апарати для нанесення – виведення перманентного макіяжу, оскільки це впливає на якість процедур та їх кількість. Вартість робіт майстра від 700 грн. за сеанс. Для уточнення деталей запишіться на безкоштовну консультацію або дзвоніть за телефонами, вказаними на сайті.

удаление татуажа ремувером киев

Лазерне видалення татуажу

Якщо ти вже маєш старий татуаж, але ти їм незадоволена, ми займаємося виправленням та видаленням невдалих робіт ремувером. Який саме метод визначить майстер особистої консультації.

Тривалість: 30 minВартість: 1000-1500 UAH

удаление татуажа ремувером киев цена

Видалення татуювань

Безболісне видалення старих татуювань за новою методикою неодимовим лазером. Пройди індивідуальну консультацію у спеціаліста або тест для визначення кількості сеансів.

Тривалість: 30 minВартість: 1500-2000 UAH

удаление татуажа ремувером стоимость

Видалення татуажу брів

Якщо ти вже маєш старий татуаж, але ти їм незадоволена, ми займаємося виправленням та видаленням невдалих робіт лазером. Який саме метод визначить майстер на особисту консультацію.

Тривалість: 30 minВартість: одна 1000 UAH

Запис на процедуру Online