м. Київ Проспект М. Бажана 17 Офіс 10 

+38 099 450 55 55

м. Київ Проспект М. Бажана 17 Офіс 10 

+38 099 450 55 55

Перманентний татуаж у Києві ціна

 • icon

  Брови

  Пудрові брови

  ₴4000

  Топ майстер

 • icon

  Брови

  Апартний волосковий метод
  Комбінована техніка
  Мікроблейдінг

  ₴5000

  Топ майстер

 • icon

  Губи

  Акварельна техніка
  Ефект помади (повне заповнення)
  Контур із розтушовкою, ефект градієнта

  ₴4000–6000

  Топ майстер

 • Стрілки

  Стрілка класичнаСтрілка з розтушовкоюДекоративні стрілки

  ₴4000

  Топ майстер

 • Міжвійова

  Міжвійова стрілкаВерхня / нижня

  ₴3000

  Топ майстер

Корекція

Корекція перманентного макіяжу 50% вартості основної процедури. Виконується від 1,5 місяця до 3х місяців після основної процедури

Ціни на авторську методику видалення тату і татуажу вдвічі швидше
+100% від прайсу

 • Видалення татуажу

  Татуаж брів(1 сеанс)

  ₴1000

  Татуаж губ  (1 сеанс)

  ₴1000

  Татуаж повік(1 сеанс)

  ₴1500

  Видалення ремувером(Брови)

  ₴1500

  Видалення ремувером(Губи)

  ₴1500

Видалення татуажу

 • Татуаж брів(1 сеанс)

  ₴1000

 • Татуаж губ  (1 сеанс)

  ₴1000

 • Татуаж повік(1 сеанс)

  ₴1500

 • Видалення ремувером(Брови)

  ₴1500

 • Видалення ремувером(Губи)

  ₴1500

 • Видалення татуювань

  Вартість 1го імпульсу

  ₴3

  1 категорія 5*5

  ₴1000

  2 категорія 7*10

  ₴1500

  3 категорія 10*20

  ₴2000

Видалення татуювань

 • Вартість 1го імпульсу

  ₴3

 • 1 категорія 5*5

  ₴1000

 • 2 категорія 7*10

  ₴1500

 • 3 категорія 10*20

  ₴2000

Записатись на перманентний макіяж

Запишіться онлайн Обирайте PRO або ТОП-Майстер

Залиште заявку і ми узгодимо з вами зручний час 

Дякуємо!

Ми отримали Ваше повідомлення і зв'яжемося з Вами якнайшвидше.

Can't send form.

Please try again later.

Роботи PRO майстра

Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration

Докладніше про ціни

У студії працюють лише професійні сертифіковані майстри, які постійно вдосконалюють свої навички на профільних заходах, форумах та мають досвід роботи понад 5 років. ТОП майстер Лілія Паніткіна керує студією понад 10 років, веде курси візажу та перманентного макіяжу, один із найкращих майстрів у Києві. При записі онлайн ви отримаєте знижку 10% і самі визначте якого фахівця потрапити на прийом.Виберіть зручний для себе час та дату для запису. Студія працює до 20.00, але в окремому випадку час може змінюватися під клієнта.

Від чого залежить вартість перманентного макіяжу?

Ціна на перманентний макіяж у різних спеціалістів може відрізнятись від 700 грн. у низько кваліфікованого спеціаліста та до 7000 грн. у топ майстрів. При виборі варто враховувати, якими матеріалами проводиться процедура, їх якість, на якому обладнанні, комфорт студії, локацію. Ціна перманентного макіяжу в L.Makeup Studio залежить від складності процедури, тривалості та майстра який її виконує.

Послуги перманентного макіяжу у ТОП майстра

Чому ціна на перманентний макіяж у досвідченого майстра буде вищою ніж у фахівця-початківця. Хороший майстер, який постійно розвиває свої навички, завжди інвестує свій час та фінансові ресурси, бере участь у міжнародних конференціях, купує дорогі матеріали для тестування та навчання інших майстрів. Таким чином, розвиваючись, ТОП фахівець дає вам впевненість, безпеку, бере на себе відповідальність за результат.Салони, як правило, включають у вартість перманентного макіяжу всі витратні матеріали, обладнання, пігменти, знеболювальні засоби. Що майстер використовує для процедури:

  Одноразову простиню;
  Одноразову маску;
  Шапочки;
  Перчатки;
  Бахіли;
  Пігменты;
  Ігли;
  Анестезію;
  Разхідні матеріали для ескізу;
  Серветки;

Якщо майстер проводить процедуру вдома, то ціна на татуаж може бути дешевшою, оскільки немає накладних витрат на оренду, проїзд, утримання студії, оплату майстрам, комунальних платежів. Вибір за клієнтом кому довірити своє обличчя. Дешеві послуги якісними бувають дуже рідко, і якщо послуги виконуються неофіційно, значить майстер не серйозно ставиться до свого бізнесу, не розвиває його, задовольняється тим, що є.

Перманентний макіяж варто довіряти професіоналам

В L.Makeup Studio ми дбаємо про ваш комфорт та безпеку, тому використовуємо лише дороге обладнання з Німеччини та США.Ми обладнали місце для процедур ергономічними косметологічними меблями, в яких клієнту зручно проводити 2 години і більше без больових відчуттів. Майстеру також має бути зручно, тому що сеанс виконується тривалий час, тому використовується спеціальне крісло. Чим зручніше майстру, тим краще буде виконана робота.Ціна на татуаж включає дороге обладнання. Кожен апарат виконує свої завдання. Наприклад одна машинка використовується для ліній волосків, інша для вуальних тіней стрілок, а третя для щільного фарбування губ. Це може бути обладнання різного рівня. Їхня вартість варіюється від 1000 до 2500 євро кожна.Про професіоналізм ми вже говорили. Ми не "тренуємося" на клієнтах робити свою роботу добре, а чітко знаємо, що і в яких випадках робити. Як виправити чужу невдалу роботу або зробити перше нанесення перманентного макіяжу, щоб клієнт був задоволений результатом.Довірте своє обличчя L.Makeup, приходьте до нас і особисто переконайтеся, що хороша робота коштує своїх грошей. Також рекомендуємо прочитати відгуки клієнтів, які вже нам довірилися.