м. Київ Проспект М. Бажана 17 Офіс 10 

+38 099 450 55 55

м. Київ Проспект М. Бажана 17 Офіс 10 

+38 099 450 55 55

Видалення Татуажу Брів Київ


Нові технології Lmakeup Studio

Як правило, за такою процедурою звертаються клієнтки із попереднім негативним досвідом нанесення перманентного макіяжу. Неправильна техніка нанесення, підбору пігменту, призвела до неприродного кольору брів, що безумовно завдає дискомфорту їхній власниці. Тому цілком правильним рішенням є видалення татуажу брів. Київ очікується на передових ролях щодо впровадження нових технологій та технік. Для наших клієнтів ми намагаємося зробити процедуру повністю безпечною та ефективною. Такий ефект досягається за рахунок використання неодимового лазера, що не залишає шрамів та рубців. Використовувати апарат у косметології почали давно, з 1970-х років, але в Україні використовується близько 5 років. Фахівці при розробці нових методик насамперед керувалися необхідністю знизити травматичність, болючість, зменшення кількості процедур для клієнта.

Видалити татуаж брів – Київ довіряє L.Makeup Studio

Коли клієнти шукають для себе спеціаліста, їх найчастіше цікавить: скільки триває видалення татуажу брів, ціна процедури та методика. В середньому один сеанс триває до п'яти хвилин, протягом цього часу промені лазера впливають на молекули пігменту, проникаючи під шкіру до 5-6мм, не впливаючи на клітини епідермісу. Через високу температуру лазерного променя відбувається розпад пігменту і виведення його з організму через лімфу протягом 5-6 тижнів. Перед процедурою майстер очищає шкіру хлоргексидином, аплікаційну анестезію наносить крем або гель на 15 хв. для зменшення хворобливих відчуттів у шкірі. Тактильні відчуття впливу лазера індивідуально у кожного пацієнта, що викликає поколювання та тепло в області застосування. Після закінчення процедури фахівець наносить емульсію, що охолоджує, або холодний компрес. Після процедури можлива поява набряку, але хвилюватися не варто, протягом доби він пройде. Ще одним побічним ефектом може бути утворення скоринки на бровах. Здирати її не варто, через деякий час шкіра відновиться. Другий сеанс зазвичай проводиться через 45-60 днів. Цей час потрібен для виходу подрібненого пігменту з організму через лімфатичну систему та печінку. Чим світліший малюнок, тим гірше лазерний промінь бачить його і тим повільніше динаміка видалення.

Процедура не виконується:

  При хронічних запаленнях, висипаннях, герпесі;
  Психічні розлади;
  Епілепсії;
  Після нової засмаги;
  Вагітності;
  Незгортання крові;

Де видалити татуаж брів Київ? Ціна.

Вартість послуги залежить від кількості проведених процедур, що оплачується за кожен проведений сеанс видалення татуажу брів. Вартість одного сеансу складає 500 грн. Фахівець при першому зверненні також самостійно оцінює стан клієнта та дає свої рекомендації щодо подальших дій. У деяких випадках краще зробити корекцію попереднього перманентного макіяжу. Варто зазначити, що фактична кількість сеансів може відрізнятися від передбачуваного, оскільки кожен організм реагує по своєму. Виходячи з досвіду, можемо сказати, що середня кількість сеансів від 3 до 10 та загальна тривалість від 4-х місяців. Запишіться на безкоштовну консультацію, або приходьте до нашої студії, щоб видалити татуаж брів. Київ, лівий берег, Проспект Миколи Бажана 17 офіс 10

Додаткові послуги

Удаление Татуажа Бровей Киев

Видалення татуажу ремувером

Якщо ти вже маєш старий татуаж, але ти їм незадоволена, ми займаємося виправленням та видаленням невдалих робіт ремувером. Який саме метод визначить майстер особистої консультації.

Тривалість: 30 minВартість: 1000-1500 UAH

удаление татуажа бровей киев

Видалення татуювань

Безболісне видалення старих татуювань за новою методикою неодимовим лазером. Пройди індивідуальну консультацію у спеціаліста або тест для визначення кількості сеансів.

Тривалість: 30 minВартість: 1500-2000 UAH

удалить татуаж бровей киев

Лазерне видалення татуажу

Якщо ти вже маєш старий татуаж, але ти їм незадоволена, ми займаємося виправленням та видаленням невдалих робіт лазером. Який саме метод визначить майстер особистої консультації.

Тривалість: 30 minВартість: 1000-1500 UAH

До і після

лазерное удаление татуажа бровей цена

Результат після 2х сеансів лазерного видалення

удаление татуажа бровей лазером киев

Результат після 6ти сеансів лазерного видалення

удаление татуажа бровей лазером киев

Результат після 2х сеансів лазерного видалення

удаление татуажа бровей цена

Результат після 2х сеансів лазерного видалення

Запис на процедуру Online