м. Київ Проспект М. Бажана 17 Офіс 10 

+38 099 450 55 55

м. Київ Проспект М. Бажана 17 Офіс 10 

+38 099 450 55 55

Татуаж Губ Помадний Ефект Ціна

Lmakeup Studio

Татуаж губ помадний ефект – забудьте про помаду!

Мріяли про косметику, яку її потрібно ввечері змивати, а вранці знову наносити? Напевно, кожна жінка бажала такого чарівництва. Сучасна косметологія бурхливо розвивається і перманентний макіяж затребуваний серед жінок усього світу. Особливу популярність завоював перманентний макіяж губ ефект помади - 2-я за популярністю послуга студії, після татуажу брів.

У чому ж популярність цієї процедури?

Татуаж Губ Помадный Эффект Цена

Зручність. Татуаж - це введення барвника у верхні шари дерми. Фарба залишається в шкірі наступні кілька років (1-3 роки), термін залежить від індивідуальних особливостей людини, використовуваної техніки.
Особливість процедури татуаж помадний ефект полягає в досить щільному шарі пігменту, що наноситься, досягається вигляд повністю нафарбованих губ. На відміну від акварельної техніки, наприклад, де пігмент виглядає напівпрозорим. Вибравши улюблений відтінок помади, можна не розлучатися з ним довго, фарба не розмажеться, не потече протягом дня. Забудьте турбуватися про стійкість: поправляти контур після кожного прийому їжі або чашки кави, цьому макіяжу можна довіряти.
Татуаж губ помадний ефект, на відміну від стійких помад, не сушить шкіру. Поціновувачі матових стійких помад знають, як страждає верхній шар після використання косметики заявленою супер стійкою. Візажист навіть рекомендує наносити зволожуючий бальзам на центральну частину рота, щоб уникнути пересихання. Видалити косметику, розраховану на 24 години, непросто, доведеться добряче потерти шкіру, додаючи зайвого травматизму обличчу.

Гіпоаллергенність.
Пігменти для мікропігментації очищені та гіпоалергенні, навіть для тих, у кого є алергія на косметику. За 6 років роботи студії в жодного клієнта не було алергії після процедури. Якщо Ви алергік і боїтеся реакції свого організму, можемо запропонувати зробити алергопробу за добу до процедури.
Щодо вибору відтінку. Рекомендуємо обирати натуральні, навіть якщо ваші фаворити – це яскраві кольори, адже пігмент тримається у шкірі кілька років і має доречно виглядати навіть коли макіяжу не буде зовсім. Яскраві губи після ранкового пробудження навряд чи виглядатимуть гармонійно.
А якщо Ви ще не визначилися, яку техніку вибрати: помадний ефект, акварель або 3д об'єм, запрошуємо на безкоштовну консультацію щодо підбору ескізу. Майстри візажисти індивідуально оцінюють природні риси особи, побажання клієнта. Рекомендують найефективнішу техніку та відтінок майбутнього татуажу.

Татуаж Губ Помадный Эффект Цена
татуаж губ эффект помады киев

Перманентний макіяж брів

Альтернатива декоративвій косметиці. Візажист підбирає індивідуально форму та колір. Тепер про макіяж брів можна забути надовго.

Тривалість: 120 minВартість: 4000 UAH

татуаж губ эффект помады цена

Пудрові брови

Сучасна техніка натурального перманентного макіяжу, ефект фарбованих тінями брів.

Тривалість: 120 minВартість: 4000 UAH

татуаж губ эффект губной помады киев

Татуаж брів

Татуаж або перманентний макіяж брів - метод мікропігментації шкіри. Як варіант для тих клієнтів, хто має порожнечі, шрами в зоні брів, виражена асиметрія або просто хочеться додати густоти своїм бровам.

Тривалість: 120 minВартість: 4000UAH

перманентный макияж губ помадный эффект цена

Мікроблейдінг

Ручна техніка промальовування волосків. Ідеально підходить клієнтам із нормальною шкірою обличчя для максимально натурального ефекту.

Тривалість: 120 minВартість: 4000 UAH

перманентный макияж губ помадный эффект киев

Міжвійова стрілка

Міжвійова стрілочка, класичний варіант чи стрілка із розтушовкою? Не знаєш, що тобі підійде краще? Ми малюємо варіанти ескізу на консультації, а ти вибираєш.

Тривалість: 120 minВартість: 3000 UAH

татуаж губ помадный эффект цена

Корекція брів

Якщо в тебе вже є старий татуаж, але ти їм незадоволена, ми займаємося виправленням та видаленням невдалих робіт. Який саме метод визначить майстер особистої консультації.

Тривалість: 30 minВартість: 2500 UAH

Запис на процедуру Online