м. Київ Проспект М. Бажана 17 Офіс 10 

+38 099 450 55 55

м. Київ Проспект М. Бажана 17 Офіс 10 

+38 099 450 55 55

Татуаж Губ 3д Київ

Lmakeup Studio

3D татуаж губ, що дає процедура?

Мода на пухкі губи популярна серед слов'янських жінок останні роки. Об'ємніше, виразніше, сексуальніше хочуть бачити свої вуста представниці прекрасної половини людства. Більше половини наших клієнтів хочуть зробити їх більше за допомогою декоративної косметики, ментолу, перцю, масажу, вакуумних масажерів. Навіщо складнощі? Перманентний макіяж губ 3д чудово вирішує це завдання, додаючи бажаного об'єму. Техніка заснована на використання художніх прийомів для створення об'ємного малюнка, зокрема застосування техніки градієнт - плавного переходу від темного тону до світлого. У такий спосіб можна зробити їх об'ємними, живим, уникнення плоского зображення робить малюнок реалістичним, а правильно розставлені акценти допомагають візуально зробити його більшим. Губи 3d об'єм татуаж є видом перманентного макіяжу з ефектом збільшення природної форми.

Щоб легше було зрозуміти, про що йдеться, розкриємо секрети техніки, розповімо докладніше про методику процедури татуаж губ 3д з розтушовкою.

Попередньо знеболивши шкіру, малюється ескіз майбутньої форми. Потім майстер разом із клієнтом вибирає базовий відтінок 3d татуажу губ, виходячи з уподобань клієнта у щоденному макіяжі. Часто клієнти приносять свої улюблені помади, олівці та показують, який саме відтінок їм подобається. Враховується кольоротип жінки, тон шкіри, вік, спосіб життя. Тоді перманентний макіяж губ 3d буде виглядати гармонійно, а робота, що зажила, - ідеальною. Вибраний колір буде основним, але в роботі буде використано 2 додаткові кольори: темніший і світліший. Пігмент темніше візьмемо на зону контуру та область 0.3 мм – 1см від нього. Відтінок світліше буде нанесений у центральній зоні. Татуаж 3д губ на 80% буде виконаний базовим кольором. Використання фахівцем кілька відтінків кольору не означає, що це багатоцвіття буде видно наживо. Навпаки, професійно виконаний перманентний макіяж 3д виглядає однотонним і результат виходить натуральним.

Ще один із прийомів зі збільшення обсягу, запозичених у художників, стала техніка лип лайт татуаж. Методика полягає у висвітленні зони "арки Купідонна" верхньої губи. W-подібний верхній контур – місце розташування відблиску (світлого елемента). Можливо, у макіяжі зустрічали аналогічний прийом – нанесення хайлайтера. Будьте обережні вибираючи фахівця, щоб уникнути ефекту "молочних вусів" замість художньої хитрості. Техніка лип лайт виглядає красиво лише за виконання висококваліфікованим досвідченим майстром. Робота світлими фарбами, а особливо в такому філігранному нанесенні вимагає великої майстерності.
Хочемо звернути увагу, що для клієнтів, які бажають значно збільшити обсяг губ, можливо цієї техніки недостатньо, уколи краси будуть додатковим і резоннішим методом створення красивих пухких губ.Сподіваємося Ви знайшли відповіді на питання, що цікавлять, і визначилися з технікою. А якщо ще залишилися питання, з радістю на них відповімо по телефону або на особисту консультацію. Чекаємо на зустрічі в Lmakeup Studio!

контур губ татуаж цена
3d татуаж губ

Перманентний макіяж брів

Альтернатива декоративній косметиці. Візажист підбирає індивідуально форму та колір. Тепер про макіяж брів можна забути надовго.


Тривалість: 120 minВартість: 4000 UAH

перманентный макияж губ 3d

Пудрові брови

Сучасна техніка натурального перманентного макіяжу, ефект фарбованих тінями брів.


Тривалість: 120 minВартість: 4000 UAH

татуаж губ 3д

Татуаж брів

Татуаж або перманентний макіяж брів - метод мікропігментації шкіри. Як варіант для тих клієнтів, хто має порожнечі, шрами в зоні брів, виражена асиметрія або просто хочеться додати густоти своїм бровам.

Тривалість: 120 minВартість: 4000 UAH

губы 3d объем татуаж

Мікроблейдінг

Ручна техніка промальовування волосків. Ідеально підходить клієнтам із нормальною шкірою обличчя для максимально натурального ефекту.

Тривалість: 120 minВартість: 4000 UAH

татуаж губ 3d

Межвійова стрілка

Міжвійова стрілочка, класичний варіант чи стрілка із розтушовкою? Не знаєш, що тобі підійде краще? Ми малюємо варіанти ескізу на консультації, а ти обираєш.

Тривалість: 120 minВартість: 3000 UAH

татуаж губ 3д с растушевкой

Корекция брів

Якщо в тебе вже є старий татуаж, але ти їм незадоволена, ми займаємося виправленням та видаленням невдалих робіт. Який саме метод визначить майстер особистої консультації.

Тривалість: 30 minВартість: 2500 UAH

Запис на процедуру Online