м. Київ Проспект М. Бажана 17 Офіс 10 

+38 099 450 55 55

м. Київ Проспект М. Бажана 17 Офіс 10 

+38 099 450 55 55

Видалення Тату Київ Ціна

Неодимовым лазером

Видалення тату лазером – Київ довіряє технологіям

Відомий факт, що близько 5% населення планети мають татуювання та 50% людей після 40 років шкодують про них та хочуть видалити. Мода на ескізи змінюється і старе татуювання певного штибу яке ви зробили багато років тому, можливо пора видалити, теж саме стосується і татуажу на обличчі. Також може бути безліч косметологічних причин для пошуку майстра або салону щоб вивести тату. Київ пропонує достатньо варіантів, при цьому для клієнта важливо знати, яким саме способом відбуватиметься процедура. У нашій студії ми здійснюємо видалення тату лазером ND YAG Q-Switched. Це спеціальний лазер, що впливає на пігмент, руйнуючи його і з часом виводячи з організму.

Удаление тату – Киев выбирает ND YAG Q-Switched

Як прилад працює? Лазерний промінь дробить молекули фарби на дрібні частки, які поступово виводяться клітинами імунної системи зі шкіри. Щоб вивести тату, потрібно кілька процедур. При цьому варто враховувати, що виведення тату проводиться один раз на 1,5 - 2 місяці, не частіше. Саме стільки часу потрібно лімфатичній системі організму для виведення частинок пігменту. Приблизна кількість сеансів можна розрахувати за допомогою методу Кірбі-Дісай пройшовши простий тест. Він провів дослідження щодо кількості необхідних сеансів для видалення тату лазером. Київ одне з міст, де такі такі технології знайшли своє широке застосування завдяки хорошим результатам. Фахівці L.Makeup Studio постійно проходять навчання новим методикам, удосконалюючи їх у роботі. З роботами майстрів нашої студії перманентного макіяжу можна ознайомитись у галереї робіт.

Вивести тату Київ – безпечно та без болю

Видалення тату лазером досить відомий метод, він існує з 1970-х років, а це означає, що вже є достатній досвід і хороші результати у видаленні татуювань цим способом. Шрами, рубці або опіки – неприпустимий результат. Виведення тату відбувається з поступовим збільшенням потужності лазерної енергії від процедури до процедури. Якщо ви шукаєте професіоналів, які пройшли навчання і мають досвід звертайтеся в студію перманентного макіяжу Лілії Паніткіної, видалення тату лазером, Лівий Берег, здійснюється в комфортній обстановці відповідно до найкращих світових методик. Ми знаємо, які саме фактори впливають на те, як швидко можна вивести тату шляхом видалення неодимовим лазером.Ось деякі з них:

  Фототип шкіри;
  Ступінь пошкодження шкіри;
  Скільки колторів у татуювання;
  Місце нанесення тату;
  Кількість шарів;

Тому вартість видалення тату для кожного клієнта є індивідуальною. Так, видалення татуювань це тривалий процес, що вимагає терпіння клієнта та професіоналізму майстра, але наш сучасний потужний лазер дає хороші результати з видалення татуажу та татуювань.

Скільки сеансів лазерного видалення необхідно?
Тест Кірбі-Дісай заснований на науковому дослідженні в галузі видалення тату неодимовим ND YAG Q-switch лазером.

удаление татуировок / тату

До і після

удаление тату киев

Результат після 1-го сеансу лазерного видалення

вывести тату киев

Результат після 1-го сеансу лазерного видалення

выведение тату киев

Результат після 3х сеансів лазерного видалення

Видалення тату Київ: ціна

 • Видалення татуажу

  Татуаж брів (1 сеанс)

  ₴1000

  Татуаж губ (1 сеанс)

  ₴1000

  Татуаж повік(1 сеанс)

  ₴1000

Видалення татуажу

 • Татуаж брів (1 сеанс)

  ₴1000

 • Татуаж губ (1 сеанс)

  ₴1000

 • Татуаж повік(1 сеанс)

  ₴1000

 • Видалення татуювань

  Вартість 1го імпульсу

  ₴3

  1 категорія 5*5

  ₴1000

  2 категорія 7*10

  ₴1000

  3 категорія 10*20

  ₴1500

Видалення татуювань

 • Вартість 1го імпульсу

  ₴3

 • 1 категорія 5*5

  ₴1000

 • 2 категорія 7*10

  ₴1000

 • 3 категорія 10*20

  ₴1500

Запис на процедуру Online