м. Київ Проспект М. Бажана 17 Офіс 10 

+38 099 450 55 55

м. Київ Проспект М. Бажана 17 Офіс 10 

+38 099 450 55 55

Міжвійовий Татуаж Київ Ціна

Lmakeup Studio

Міжвіний татуаж у Києві. Сучасні тренди.

У світі високих технологій та швидкостей головна цінність це час. Сучасна дівчина - це успішна леді, якій 24 години на день мало, на щоденний візаж обличчя просто не вистачає часу.Перманентний макіяж повік вирішує цю проблему, зокрема така послуга як міжвійна стрілка особливо затребувана на ринку послуг, популярна у наших клієнтів. Процедура мікропігментування шкіри триває лише 30-60 хвилин. Ставши клієнтом студії Лілії Паніткіної можна забути олівець та підводку.Майстер у техніці перманентний макіяж зафарбовує зону між віями, стрілка верхньої повіки обрамляє всю рухливу повіку, ця процедура отримала назву міжвійка. Далі зростання лінії вій міжвійний татуаж не виходить і по ширині фарб буде мінімальний, мета наша - відтінити контур ока, зробити погляд більш виразним, створивши ефект тіні від густих вій.

межресничный татуаж киев цена

Чому жінки обирають міжвійний татуаж у Києві, відгуки реальних клієнтів:


● Економія часу вранці;
● Стійкість весь день;
● Немає алергічних реакцій;
● Виглядає природно і не помітно;
● Не тече на пляжі;


Чи боляче робити міжвіний татуаж повік з розтушовкою?

межресничный татуаж киев

Деякі клієнти, які раніше не робили міжвіний татуаж, побоюються про болюість процедури татуаж очей. Переживати не варто - зробити міжвійку не боляче. Сучасні анестетики повністю знеболюють місце нанесення, не завдаючи дискомфорту під час маніпуляцій.У нашій студії майстри використовують 3-ступінчасту анестезію при виконанні процедури татуаж повік.
● Первинна анестезія повік кремом.● Вторинна - під час роботи● Анестезуючі краплі в очі
Ми дбаємо про ваш комфорт, хороше самопочуття пацієнтів, якісний результат, тому на процедурі міжвійний татуаж очей дискомфорту не буде. Приємна атмосфера в студії зробить дозвілля комфортним. Актуальне питання, чи підійде вам міжвійка? Київ, Харківське шосе 19, Lmakeup Studio запрошує на безкоштовну консультацію, візажист студії оформить ескіз майбутньої роботи, ви будете заздалегідь розуміти як виглядає міжвійковий татуаж повік саме на вашому обличчі, а потім прийняти рішення. Колір підбирається індивідуально під клієнта, враховуючи кольоротип дівчини, уподобання щоденного макіяжу, спосіб життя. Це може бути класичний чорний, м'який коричневий чи благородний графіт. А якщо ви захочете темно-оливковий міжвійовий контур, то це колірне рішення також можна втілити гармонійно.Скільки коштує міжвійний татуаж? Київ і ціна в столиці на цю послугу завжди дорожча порівняно з прайсом невеликих міст. Вартість послуги дивіться у прайсі. Якщо залишилися питання, телефонуйте, або заповніть форму контактів і ми з вами зв'яжемося.

межресничная стрелка цена

Волосковий метод 

Ювелірна техніка малювання волосків, навіть там, де їх немає від природи. Варіант для тих клієнтів, у кого є порожнечі, шрами у зоні брів, виражена асиметрія або просто хочеться додати густоти своїм бровам.

Тривалість: 120 minВартість: 3000 UAH

межресничная стрелка киев

Пудрові брови

Альтернатива декоративній косметиці. Візажист підбирає індивідуально форму та колір. Тепер про макіяж брів можна забути надовго.


Тривалість: 120 minВартість: 2500 UAH

межресничная стрелка цена киев

Корекція брів

Якщо в тебе вже є старий татуаж, але ти їм незадоволена, ми займаємося виправленням та видаленням невдалих робіт. Який саме метод визначить майстер особистої консультації.

Тривалість: 120 minВартість: 2500 UAH

межресничный татуаж цена

Татуаж брів

Татуаж або перманентний макіяж брів - метод мікропігментації шкіри. Як варіант для тих клієнтів, хто має порожнечі, шрами в зоні брів, виражена асиметрія або просто хочеться додати густоти своїм бровам.

Тривалість: 120 minВартість: 2500 UAH

межресничная стрелка татуаж цена

Мікроблейдінг

Ручна техніка промальовування волосків. Ідеально підходить клієнтам із нормальною шкірою обличчя для максимально натурального ефекту.

Тривалість: 120 minВартість: 2500 UAH

межресничный татуаж с растушевкой цена

Перманентний макіяж брів

Альтернатива декоративній косметиці. Візажист підбирає індивідуально форму та колір. Тепер про макіяж брів можна забути надовго.

Тривалість: 30 minВартість: 2500 UAH

Знижка на запис Online 10 %