м. Київ Проспект М. Бажана 17 Офіс 10 

+38 099 450 55 55

м. Київ Проспект М. Бажана 17 Офіс 10 

+38 099 450 55 55

FAQ

  • Чи можна робити перманентний макіяж під час менструального циклу, чи це не є протипоказанням?

    Ця обставина відноситься до відносного протипоказання, ось чому:
    Що відбувається з жіночим організмом на фізіологічному рівні у ці дні?
    З початком менструації відбувається значна втрата крові. Це супроводжується зменшенням кількості лейкоцитів у крові. У поєднанні зі зниженим рівнем естрогену цей фактор призводить до тимчасового зниження імунітету та зменшення кількості фібриногену в крові, порушується її нормальна згортання.
    А для нас це означає, що більше ризику, що під час процедури "кривитиме" і введений під шкіру пігмент витіснятиметься кров'ю, а по загоєнню залишок буде меншим. Тому своїм клієнтам я не рекомендую робити татуаж у ці дні.
    Але різним причин у моїй практиці було, що ми робили процедуру в ці особливі жіночі дні, судини поводилися добре і залишок по загоєнню відмінний. Усі дуже індивідуально.

    Жінки більш чутливі в ці дні до болю, але процедура перманентного макіяжу сьогодні практично безболісна через техніку, голки, анестезію, тому цей фактор є відносним. Але якщо у клієнта низький больовий поріг, це теж слід враховувати.

  • Скільки тримається перманентний макіяж на шкірі?

    Якщо ми говоримо про якісно виконаний перманентний макіяж, умова якого - це введення пігменту у верхній шар дерми, то брови від 1 року до 3х, губи 2-3, повіки 3-5. Цей термін залежить від зони обличчя, особливостей шкіри, способу життя, віку, техніки та інших факторів.
    Якщо у Вас є старий татуаж і Ви носите його більше 5 років, то пігмент введений глибше в шкіру і швидше за все не вийде самостійно ніколи.

  • Чи це боляче?

    Ні, під час проведення процедури використовується аплікаційна анестезія, як кремів і гелів, тому виражених больових відчуттів клієнт не відчуває.

  • Як ми підберемо форму та колір, чи мені піде?

    Підбираючи ескіз майбутнього перманентного макіяжу, ми враховуємо Ваші побажання та спираємось на свої знання у візаж, колористиці та загальну гармонію образу. При необхідності можна намалювати кілька варіантів, наприклад класична стрілка або стрілка з розтушовкою, а Ви виберете, який варіант більше подобається.

  • Навіщо потрібна корекція і в якому разі вона робиться?

    Під час процедури перманентного макіяжу не весь введений пігмент приживається шкірою, частково імунна система його викидає як стороннє тіло. До того ж, у різних людей залишок по загоєнню різний – у когось 90%, а у когось лише 30%. Як саме реагують Ваша шкіра, ми побачимо після повного загоєння, тому в основному потрібна додаткова процедура – ​​корекція, щоб заповнити прогалини, додати насиченості або скоригувати колір. Робиться вона через 1,5-2 місяці після основної процедури.

  • Чи можна за перманентного макіяжу губ заразитися герпесом?

    Ні, стерильність процедури виключає це, але якщо Ви вже є носієм вірусу простого герпесу, процедура перманентного макіяжу губ може спровокувати загострення висипань. Але це не означає, що таким людям не можна робити перманентний макіяж губ, необхідно просто проконсультуватися зі своїм лікарем, які препарати він призначить для запобігання загостренню герпесу.

  • Як доглядати перманентний макіяж після процедури?

    Через 30-60 хв після процедури протерти зону татуажу ватним диском, змоченим хлоргексидином або промити водою з милом (гелем для вмивання). Це необхідно, щоб видалити сукровицю, яка може виділитися після процедури і тоді перманентний макіяж гояться з мінімальною скоринкою, що дасть максимальний залишок пігменту в кінцевому результаті. Потім, протягом усього періоду загоєння, 2 рази на день мазати шкіру тонким шаром мазі Пантестін, поки не зійдуть скориночки від 2 до 10 днів.
    Корочки не чухати, не здирати, не розпарювати, рясно не мочити, тому вмиватися краще уникаючи зони татуажу, басейн та сауну поки що відкласти. Чому так? Перманентний макіяж - мікротравма, яка гоїться при формуванні скоринки, яку якщо раніше видалити, пігмент не встигне прижитися в шкірі і татуаж буде світлішим, ніж очікувався або заживе плямами.

  • Чи можна з нарощеними віями робити перманентний макіяж повік?

    Ні, вії та клей заважатимуть процедурі перманентного макіяжу. Тому, якщо ти носиш нарощені вії і плануєш зробити перманентний макіяж повік, то вії треба зняти за 3 дні до процедури перманентного макіяжу.

  • Чи брови перед процедурою татуажу збриватимуть?

    Ні, це міф!
    На процедурі татуажу ми заповнюємо прогалини, що бракують, у зростанні своїх брів, створюємо імітацію волосків, густоти брів, тому завжди враховуємо свій природний ріст брів.
    Якщо у клієнта надмірно вищипані брови (неправильної форми), а вони є від природи, ми переносимо запис на процедуру через місяць-два, щоб брови виросли і ми враховували природне зростання своїх брів. Тому що наш девіз – максимум треба взяти від природи та домалювати за потребою.

Спасибо!

Я свяжусь с вами в ближайшее время.

Can't send form.

Please try again later.

м. Київ Проспект М. Бажана 17 Офіс 10 

+38 099 450 55 55

м. Київ Проспект М. Бажана 17 Офіс 10 

+38 099 450 55 55