м. Київ Проспект М. Бажана 17 Офіс 10 

+38 099 450 55 55

м. Київ Проспект М. Бажана 17 Офіс 10 

+38 099 450 55 55

Про Студію

Company picture


Студія перманентного макіяжу Лілії Паніткіної.
Ласкаво просимо!
Мене звуть Лілія, я майстер перманентного макіяжу та керівник
L.makeup Studio. Я працюю з обличчамі вже 10 років, 5 із них візажистом та 5 у сфері перманентного макіяжу.
Ринок пропозицій у Києві сьогодні такий багатий, то чому саме мені можна довірити своє обличчя?

Давайте, розповім про себе, про свій досвід і про те, як я прийшла в перманентний макіяж. Київ пропонує безліч можливостей для навчання і багато хто з нас вступав до ВНЗ з наказу батьків або через відсутність власного бачення майбутньої професії. Так сталося зі мною. За освітою я юрист, 5 років після випуску, який працював помічником судді. Робота в суді мені подобалася, але я вирішила закінчити ще й курси перманентного макіяжу для власного розвитку, як я тоді думала. Але цей світ фарб і кистей настільки захопив мене, що отримавши після закінчення курсів пропозицію про працевлаштування в салоні краси візажистом, я його прийняла. І моя кар'єра кардинально змінила вектор.
Працювати з обличчами мені подобалося, робити жінок красивішими, впевненішими і щасливішими завжди було в задоволення. У новій для себе кар'єрі я робила успіхи, що дозволило мені працювати у найдорожчих салонах Києва. Перше місце на Чемпіонаті України з візажу, безліч цікавих проектів, фото сесій і звичайно ж наречених.

Здобувши досвід, я вирішила рухатися далі і розширити спектр своїх послуг на перманентний макіяж. Тоді я ще не думала, що саме цей курс стане наступною сходинкою у моїй кар'єрі та основною справою на найближчі роки.
За вдачею я жінка смілива, тому страху не відчувала навіть на перших самостійних процедурах. Досвід роботи з кольором та формою губ, брів та очей, знання законів колористики та навички Face Art надавали впевненості та заощадили час на відвідування навчальних заходів саме у розрізі візажних знань. Завдяки цьому тепер маю власну студію перманентного макіяжу. Київ мені довіряє, тому що я люблю свою роботу, люблю працювати з людьми і робити їх щасливішими за допомогою своїх рук та наявних навичок. Адже як приємно прокинутися вранці вже вродливою!

Будучи професіоналом, я продовжую вчитися далі, регулярно відвідувати навчальні заходи, семінари та майстер-класи. Тому що завжди необхідно бути в курсі, що нового є на ринку, які техніки, матеріали, пігменти та обладнання. Мої знання вже дозволяють мені бути спікером на івентах за тематикою перманентний макіяж.

Моя студія перманентного макіяжу, завжди пропонує безкоштовну консультацію щодо підбору форми та кольору майбутнього макіяжу, якщо є сумніви. На консультації я малюю ескіз майбутньої роботи і ми разом підбираємо колір, враховуючи природні дані (колір шкіри, волосся та ін. Фактори). Враховуємо всі деталі та протипоказання, оскільки це насамперед косметичні процедури.
Я буду рада бачити Вас своїм клієнтом і з радістю зроблю красиві брови, ідеальні стрілки або соковиті губки.