м. Київ Проспект М. Бажана 17 Офіс 10 

+38 099 450 55 55

м. Київ Проспект М. Бажана 17 Офіс 10 

+38 099 450 55 55

Волосковий Татуаж Брів Київ Ціна

Lmakeup Studio

Професійний погляд на основні переваги та відмінності.

Одне з найбільш поширених питань від клієнтів - які існують типи технік перманентного макіяжу (татуажу) брів і в чому їхня принципова відмінність. Непрофесіоналу складно розібратися у всіх тонкощах, але ми вам допоможемо. Існують такі основні техніки виконання процедури:

  Пудрові брови;
  Волосковий метод;
  Комбінована техніка;
  Мікроблейдінг.

Їх також поділяють на підвиди: європейський і азіатський, але в цілому різниця полягає в досягненому ефекті малюнку, що наноситься. Умовно можна описати, що це або імітація волосків або ефект підфарбованих тінями брів.З точки зору складності застосування, найскладнішою та найдорожчою технікою є татуаж брів волосковий. Київ, ціна, де на таку процедуру починається від 2000 грн. по праву є передовим містом із впровадження технік. Це зумовлено динамікою розвитку ринку, великою кількістю програм навчання та профільних івентів за підтримки виробників обладнання.Складність і унікальність перманентного макіяжу брів у волосковій техніці полягає в умінні майстра намалювати акуратні волоски, надавши їм натурального, враховуючи відтінок шкіри клієнта, природне зростання.Іншими словами, якщо свої брови ростуть, наприклад, прямо, то майстер повинен враховувати це і готова робота буде продовженням природної лінії власних волосків. Перманентний макіяж брів у волосковій техніці дає найприродніший результат, ми як художники малюємо те, чого на обличчі немає. Використовуємо знання у побудові малюнка, щоб створити об'ємний реалістичний малюнок майбутніх брів.

Кому підійде волосковий татуаж:

  Свої брови перестали рости;
  Від природи є порожні ділянки;
  Шрам в області оброблюваної зони;
  Бракує густоти;
  Є асиметрія;
  Виправлення роботи іншого майстра;
волосковый татуаж бровей киев
татуаж бровей волосковый киев

Хто з клієнтів обирає таку техніку, як волосковий татуаж брів у Києві?

У зв'язку зі складністю виконання цієї техніки, волосковий татуаж брів у Києві пропонують не всі студії, оскільки освоєння цієї методики вимагає спеціального обладнання (тату машинка типу лайнер) та достатнього досвіду, щоб ввести пігмент на потрібну глибину, уникнути травматизації шкіри та як наслідок. зміна відтінку перманентного макіяжу.
Питання, яке хвилює всіх клієнтів: а чи боляче робити волосковий татуаж брів? Ні, процедура безболісна, ми використовуємо аплікаційну анестезію у вигляді кремів та гелів, тому процедура не завдає неприємних відчуттів для клієнта.
Перед прийняттям рішення, ми настійно рекомендуємо звернутися до L.makeup Studio на безкоштовну консультацію. Професіоналізм нашої команди постійно підтверджується сертифікатами, запрошеннями як спікерів на семінари, та власним досвідом. Ми ніколи не радимо вам те, що вам не підійде.

Студія розташована на Лівому Березі із зручною розв'язкою, а комфортні умови дозволять вам провести час із користю.
Чекаємо на особисту консультацію, якщо у Вас є ще питання, звертайтеся.

Волосковий татуаж відгуки про студію

Залишіть свій відгук після процедури

Світлана Бондаренко

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Спасибі Ліліє! Ви чудовий майстер і людина! Дякуємо за гарну та професійну роботу! Хороших, вдячних Вам клієнтів та всіх благ!

Dasha Aburumman

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Нарешті видалила старі брови і зробила новий гарний татуаж! дуже натурально, елегантно. Майстер Ліля – професіонал своєї справи! За ідеальними бровами тільки до неї

Валентина Гузій

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Сьогодні робила у Lmakeup studio перманентний татуаж брів. Дуже задоволена працюй Лілії. Брови ідеально підходять за формою мого обличчя. І це дуже важливо. Сподобалася сама студія. Зручно. Затишно! Можете сміливо звертатися до майстра Лілії, будете дуже задоволені!

Ксенія Друзь

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Лілія – професіонал своєї справи! Завжди задоволена її роботами! Вже три рази робила у неї перманентний татуаж брів! Шикарно! Форму підбирає чітко під обличчя. Атмосфера у студія дуже затишна! Рекомендую!

Анастасія Гавриленко

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Робила брови, майстер прекрасний, ручки золоті… дуже рекомендую, якісно та надовго❤️

Олена Чабанова

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Найкращий перманентний макіяж у Києві! Настільки красиво, професійно та акуратно, що око не відірвати! Я постійний клієнт вже понад 4 роки, зробила і губи і брови і стрілки! І мамі прокачала очі ☺ Все на висоті! дякую😊

татуаж бровей волосковый киев цена

Пудрові брови

Сучасна техніка натурального перманентного макіяжу, ефект фарбованих тінями брів.


Тривалість: 120 minВартість: 2500 UAH

волосковый татуаж бровей киев цена

Перманентний макияж брів

Альтернатива декоративній косметиці. Візажист підбирає індивідуально форму та колір. Тепер про макіяж брів можна забути надовго.


Тривалість: 120 minВартість: 2500 UAH

волосковый татуаж бровей цена

Татуаж брів

Татуаж або перманентний макіяж брів - метод мікропігментації шкіри. Як варіант для тих клієнтів, хто має порожнечі, шрами в зоні брів, виражена асиметрія або просто хочеться додати густоти своїм бровам.

Тривалість: 120 minВартість: 2500UAH

татуаж бровей волосковой техникой киев

Міжвійова стрілка

Міжвійова стрілочка, класичний варіант чи стрілка із розтушовкою? Не знаєш, що тобі підійде краще? Ми малюємо варіанти ескізу на консультації, а ти обираєш.

Тривалість: 120 minВартість: 1500 UAH

татуаж бровей волосковая техника киев

Мікроблейдінг

Ручна техніка промальовування волосків. Ідеально підходить клієнтам із нормальною шкірою обличчя для максимально натурального ефекту.

Тривалість: 120 minВартість: 2500 UAH

волосковый татуаж бровей левый берег

Корекція брів

Якщо ти вже маєш старий татуаж, але ти їм незадоволена, ми займаємося виправленням та видаленням невдалих робіт. Який саме метод визначить майстер особистої консультації.

Тривалість: 30 minВартість: 2500 UAH

Знижка на запис Online 10 %