м. Київ Проспект М. Бажана 17 Офіс 10 

+38 099 450 55 55

м. Київ Проспект М. Бажана 17 Офіс 10 

+38 099 450 55 55

Татуаж брів в Києві

Лілія Паніткіна | Lmakeup Studio

Татуаж брів у Києві: щоденному макіяжу – ні, вільному часу – так!

Мода на перманентний макіяж з'явилася нещодавно, але вже тисячі представниць прекрасної статі встигли оцінити його переваги. Грамотний підхід до вибору майстра є запорукою вражаючого результату. Звертаючись до спеціалістів студії Lmakeup, ви зможете зробити татуаж брів у Києві в комфортних умовах та забезпечити собі чудовий настрій.

Процедура татуажу брів у Києві: переваги, різновиди

Під перманентним макіяжом мають на увазі процес корекції за допомогою введення під шкіру барвника. Залежно від вашого типажу майстер підбере відповідний колір, пофарбує їм волоски та надасть правильну форму. Послуга татуаж брів, Київ, ціна якої вас приємно порадує своєю демократичністю, дозволяє значно заощадити на декоративній косметиці, підкреслити переваги обличчя та приховати дрібні дефекти.

Що можна очікувати від татуажу брів:

  Удосконалення природної форми брів;
  Усунення асиметрії;
  Набуття бажаного кольору; вдосконалення природної форми брів;
  Візуальне омолодження, коригування пропорцій оличча.

Серед популярних технік татуажу брів виділяють такі:

  Волоскова (промальовується кожне волосся, зберігається природний вигляд);
  Татуаж з розтушовкою (фарбу вводять у лисиці між волосками, що надати бровам густоти);
  Пудрова (пігмент акуратно розтушовується, створюється ефект напилення);
  Комбінована (поєднання промальовування волосків та розтушовки);
  Акварельна (контури не промальовуються чітко, а м'яко заповнюються пігментом);
  Мікроблейдінг (тонкими штрихами імітуються природні брівки).

Зробити татуаж брів у Києві, лівий берег легко

У середньому один сеанс триває від півтори до двох годин. Процедура включає такі етапи:● Замовляється та затверджується дизайн брів.● Очищення обличчя від макіяжу та обробка дезінфектором.● Косметичним олівцем робиться ескіз.● Наноситься місцева анестезія.● Пігмент вводиться під шкіру. При цьому використовуються одноразові голки та поліетиленовий бар'єрний захист на всі інструменти, що не можуть бути одноразовими.● Шкіра обробляється після закінчення процедури. Як доглядати брови, щоб забезпечити максимально тривалий ефект?
Через годину після закінчення сеансу зона татуажу протирається ватним диском, попередньо змоченим у хлоргексидині. Таким чином, видаляється сукровиця. Це робиться з метою безболісного загоєння ранок після процедури. Протягом усього терміну реабілітації слід мазати двічі на день оброблену ділянку шкіри маззю «Пантестин» доти, доки кірочки повністю не зійдуть. На це може знадобитися до 10 днів. Намагайтеся розчісувати, не здирати і не мочити скоринки. Умиваючись, уникайте зону татуажу.Навіщо всі ці запобіжні заходи? Справа в тому, що перманентний макіяж - це мікротравма, єдиним варіантом загоєння якої є формування скорин. Вони захищають уражену шкіру від інфекцій, а якщо по необережності їх здерти, можна не тільки повторно отримати мікротравму, але й значно освітлюючи пігмент, знявши разом із скоринкою. Татуаж брів, ціна в Києві залежить від досвіду та кваліфікації майстра. Звертайтеся в студію Lmakeup і не помилитеся. Тут працюють кваліфіковані майстри. Обладнання сертифіковане, умови роботи відповідають усім санітарним нормам. Вибирайте нас, і результат перевершить Ваші очікування!

сделать татуаж бровей киев

Волосковий метод 

Ювелірна техніка малювання волосків, навіть там, де їх немає від природи. Варіант для тих клієнтів, у кого є порожнечі, шрами у зоні брів, виражена асиметрія або просто хочеться додати густоти своїм бровам.


Тривалість: 120 minВартість: 3000 UAH

перманентный татуаж бровей киев

Пудрові брови

Альтернатива декоративній косметиці. Візажист підбирає індивідуально форму та колір. Тепер про макіяж брів можна забути надовго.


Тривалість: 120 minВартість: 2500 UAH

татуаж бровей киев левый берег

Коррекція брів

Якщо ти вже маєш старий татуаж, але ти їм незадоволена, ми займаємося виправленням та видаленням невдалих робіт. Який саме метод визначить майстер особистої консультації.

Тривалість: 120 minВартість: 2500 UAH

татуаж брови киев цена

Міжвійкова стрілка

Міжвійкова стрілочка, класичний варіант чи стрілка із розтушовкою? Не знаєш, що тобі підійде краще? Ми малюємо варіанти ескізу на консультації, а ти обираєш.

Тривалість: 120 minВартість: 1500 UAH

татуаж бровей киев цены

Мікроблейдінг

Ручна техніка промальовування волосків. Ідеально підходить клієнтам із нормальною шкірою обличчя для максимально натурального ефекту.

Тривалість: 120 minВартість: 2500 UAH

татуаж бровей цена

Перманентний макіяж брів

Альтернатива декоративній косметиці. Візажист підбирає індивідуально форму та колір. Тепер про макіяж брів можна забути надовго.

Тривалість: 30 minВартість: 2500 UAH

Знижка на запис Online 10 %