м. Київ Проспект М. Бажана 17 Офіс 10 

+38 099 450 55 55

м. Київ Проспект М. Бажана 17 Офіс 10 

+38 099 450 55 55

Мікроблейдінг Брів Київ

Lmakeup Studio

Мікроблейдінг брів – Київ: найновіша безболісна методика татуажу

Мікроблейдінг - новий термін, що прийшов у лексикон косметологів-візажистів зовсім недавно. Як відомо, ця техніка прийшла до нас із Азії, де вона широко застосовується. Мікроблейдінг брів, Київ – це татуаж, лише на відміну від звичного нам поняття, він виконується вручну, а не машинкою. Процедура здійснюється за допомогою маленьких голочок на глибину 02 мм. Таких голочок може бути від 7 до 13 і більше.

Татуаж брів – мікроблейдінг, Київ: особливості процедури

Як ми вже з'ясували, основною відмінністю процедури стандартного перманентного макіяжу є проведення маніпуляцій вручну. Завдяки неглибокому введенню пігменту, шкіра мінімально травмується. Майстер, опускаючи лезо в фарбу, малює волоски. Мікроблейдинг брів (Київ), ціна якого може змінюватись в залежності від складності, має масу переваг:

    Зручність. Немає необхідності щоранку наводити олівцем брови;
    Краса. Брови яскраві, але не химерні. Вони стануть природними, при цьому кожна волосинка буде чітко промальована;
    Відсутність болючих відчуттів. Ви відчуєте мінімальний дискомфорт. Крім того, цей метод нанесення макіяжу менш травматичний (порівняно з класичним);

Сеанс триває не більше 2-х годин. Ще через кілька годин набряк, що утворився внаслідок на м'які тканини, спаде. Процедура мікроблейдінга зачіпає лише верхній шар дерми, травматизації тканин немає. Голки вселені в один ряд, дозволяють майстру провести максимально чітку та рівну лінію, тому що відсутня вібрація, як у випадку з апаратними методиками. Але процедуру слід довіряти тільки майстру з досвідом, оскільки саме на яку глибину дерми буде введено пігмент, залежить результат. Якщо занадто поверхнево - епідерміс, то після повного загоєння, пігмент не залишиться в шкірі. Однак і надто глибоко – помилка. Фарба виглядатиме холодною і волосинка "попливе"

Мікроблейдінг брів – ціна, Київ. Що важливо знати перед процедурою?

З наслідками роботи некваліфікованих майстрів ми стикаємося нерідко. Ідучи вулицею, одразу впадають у вічі вульгарні, товсті брови, недбало розмазана фарба. І відсутність естетики – це головна проблема. Набагато гірше, якщо через недотримання техніки, невідповідність санітарним нормам страждає здоров'я людини.Звертаючись до салону L.makeup, Ви гарантуєте собі якісне надання послуги, спілкування з досвідченими спеціалістами та роботу на сертифікованому обладнанні. Пам'ятайте, що мікроблейдінг брів – це процес, якому неможливо навчитися за кілька днів із нуля. Навіть якщо майстер раніше займався манікюром, робив стрижки чи макіяж. Фахівець проходить тривалий курс підготовки, під час якого навчається відчувати шкіру, глибину застосування пігменту, розбиратися у відтінках перманентних фарб.Які ще нюанси необхідно знати перед походом до салону:● Рекомендований жінкам лише з нормальною або сухою шкірою. Якщо Ви володарка жирної чи комбінованої – радимо підібрати іншу техніку.● Правильно зроблений мікроблейдінг не залишає шрамів.● Після загоєння носиться до 3-х років.За запитом «Мікроблейдінг – ціна, Київ» Ви зможете дізнатись актуальну вартість послуги, а також записатися у зручний для Вас час.

микроблейдинг бровей киев

Волосковий метод 

Ювелірна техніка малювання волосків, навіть там, де їх немає від природи. Варіант для тих клієнтів, у кого є порожнечі, шрами у зоні брів, виражена асиметрія або просто хочеться додати густоти своїм бровам.


Тривалість: 120 minВартість: 3000 UAH

татуаж бровей микроблейдинг киев

Пудрові брови

Альтернатива декоративній косметці. Візажист підбирає індивідуально форму та колір. Тепер про макіяж брів можна забути надовго.


Тривалість: 120 minВартість: 2500 UAH

микроблейдинг бровей киев цена

Татуаж брів

Татуаж або перманентний макіяж брів - метод мікропігментації шкіри. Як варіант для тих клієнтів, хто має порожнечі, шрами в зоні брів, виражена асиметрія або просто хочеться додати густоти своїм бровам.

Тривалість: 120 minВартість: 2500 UAH

микроблейдинг бровей цена киев

Міжвійова стрілка

Міжрічна стрілочка, класичний варіант чи стрілка із розтушовкою? Не знаєш, що тобі підійде краще? Ми малюємо варіанти ескізу на консультації, а ти вибираєш.

Тривалість: 120 minВартість: 1500 UAH

микроблейдинг цена киев

Перманентний макіяж брів

Ручна техніка промальовування волосків. Ідеально підходить клієнтам із нормальною шкірою обличчя для максимально натурального ефекту.

Тривалість: 120 minВартість: 2500 UAH

микроблейдинг бровей цена

Корекція брів

Якщо ти вже маєш старий татуаж, але ти їм незадоволена, ми займаємося виправленням та видаленням невдалих робіт. Який саме метод визначить майстер особистої консультації.

Тривалість: 30 minВартість: 2500 UAH

Запис на процедуру Online