м. Київ Проспект М. Бажана 17 Офіс 10 

+38 099 450 55 55

м. Київ Проспект М. Бажана 17 Офіс 10 

+38 099 450 55 55

Корекція Брів Київ Лівий Берег

Lmakeup Studio

Корекція татуажу брів у Києві: топ майстер завжди допоможе.

Процедура оформлення брів відбувається у кілька етапів. У 80% випадків після першого ж сеансу клієнт залишається незадоволеним отриманим результатом. І справа не в тому, що Вам попався "поганий майстер". Шкіра кожної людини по-різному реагує на введення пігменту. Також на результат впливає правильність підібраного кольору. Для закріплення бажаного ефекту проводиться корекція татуажу брів.

Корекція брів, лівий берег: хороша студія правильний результат.

Під час нанесення постійного макіяжу не весь пігмент здатний прижитися до дерми, оскільки клітини сприймають його як чужорідне тіло. Імунна система миттєво реагує відторгненням фарби. З іншого боку, те що, як зберігається відтінок, впливають індивідуальні особливості організму. В одних клієнтів він вбирається на 90%, в інших лише на 30%.

Які ще фактори впливають на необхідність корекції брів:

    Тип шкіри. Власницям жирної шкіри можливо знадобиться кілька сеансів, так як обмінні процеси у них вищі і залишок пігменту після загоєння менш інтенсивний;
    Ігнорування правил догляду. Випадкове пошкодження кірочки чревате тим, що колір у цій галузі буде світлішим, у результаті неминуча корекція;

Послуга спрямована на рівномірне розподілення тону по всьому контуру. До речі, від чіткості контурів та окремих волосків залежить те, наскільки натурально виглядатимуть брови.

Як часто проводиться корекція татуажу брів у Києві?

Коррекция бровей – это завершающая стадия перманента. Даже самый грамотный и опытный специалист не сделает с первого раза Ваши брови такими, какими Вы хотели бы их видеть. В процессе заживления станет понятно, как эпидермис реагирует на пигмент. Для заполнения пробелов, устранения мелких дефектов, достижения желаемого тона проводится дальнейшая коррекция. Она осуществляется через 1,5-2 месяца после нанесения татуажа. Одним сеансом поддержание бровей в надлежащем виде не ограничится. Второй этап Вам придется пройти через 1,5-2 года, ведь окраска постепенно начнет тускнеть. Не упустите момент, когда брови начнут светлеть: несвоевременное обращение к специалисту повлечет необходимость нанесения нового перманентного мейк-апа. Некоторые посетители под коррекцией ошибочно подразумевают исправление старого татужа. Коррекция бровей – цена в Киеве зависит от квалификации мастера. В нашей студии стоимость услуги составляет 50% от стоимости перманентного макияжа. Если же речь идет об обновлении либо рефреше (добавление интенсивности, насыщенности, яркости), то это будет составлять 80% от цены основной процедуры.В нашем салоне строго соблюдаются санитарные нормы. Оборудование, с помощью которого мастера осуществляют манипуляции, сертифицировано, проверено, протестировано. В наличии одноразовые расходные материалы. Звоните, записывайтесь на прием к косметологу, уточняйте интересующие Вас вопросы по телефону.

коррекция бровей киев левый берег

Пудрові брови

Альтернатива декоративній косметиці. Візажист підбирає індивідуально форму та колір. Тепер про макіяж брів можна забути надовго.


Тривалість: 120 minВартість: 2500 UAH

коррекция татуажа бровей киев

Волосковий метод

Ювелірна техніка малювання волосків, навіть там, де їх немає від природи. Варіант для тих клієнтів, у кого є порожнечі, шрами у зоні брів, виражена асиметрія або просто хочеться додати густоти своїм бровам.


Тривалість: 120 minВартість: 3000 UAH

коррекция бровей цена киев

Татуаж брів

Татуаж або перманентний макіяж брів - метод мікропігментації шкіри. Як варіант для тих клієнтів, хто має порожнечі, шрами в зоні брів, виражена асиметрія або просто хочеться додати густоти своїм бровам.

Тривалість: 120 minВартість: 2500 UAH

коррекция бровей цена

Мікроблейдінг

Ручна техніка промальовування волосків. Ідеально підходить клієнтам із нормальною шкірою обличчя для максимально натурального ефекту.

Тривалість: 120 minВартість: 2500 UAH

коррекция бровей цена

Міжвійова стрілка

Міжвійова стрілочка, класичний варіант чи стрілка із розтушовкою? Не знаєш, що тобі підійде краще? Ми малюємо варіанти ескізу на консультації, а ти вибираєш.

Тривалість: 120 minВартість: 1500 UAH

коррекция бровей киев цена

Перманентний макіяж брів

Альтернатива декоративній косметиці. Візажист підбирає індивідуально форму та колір. Тепер про макіяж брів можна забути надовго.

Тривалість: 30 minВартість: 2500 UAH

Запис на процедуру